lem

페이지 정보

profile_image
작성자김두루미 조회 29회 작성일 2020-10-27 20:23:33 댓글 0

본문

Stanisław Lem - wywiad (2012 / 4:3)

Wywiad ze Stanisławem Lemem przeprowadzony przez Grzegorza Brauna. Stanisław Lem odpowiada na wiele interesujących pytań dotyczących jego twórczości a także dlaczego już zakończył karierę pisarza. Porusza także temat historii i polityki Rzeczypospolitej.
ZAJAZD HUBERT : prostak ten pan b
Joaquín Bueno Caro : Inteligencia es anticipación, para la planificación de la vida. Esto es LEM.
wombocosmic : The first thing, that comes to my mind about Poland (
in addition to the friendship of the Polish and Hungarian nations) is Stanislaw Lem.
He made me a true science fiction fan, he was one of the greatest writer ever born.
Poland can be proud of him.
Rest in Peace!
Gh00St2099 : niezła namowa dziada
Kamil Swiatek : Braun, nie trafiłeś w ogóle z pytaniami
zarys76 : Jeden z najlepszych wywiadów z panem Lemem. Ciekawe i dociekliwe pytania i szczere i wyczerpujące odpowiedzi.
Krzysztof Kubis : Geniusz, uwielbiam Lema, mimo jego narcystycznej osobowości, co dość skrzętnie ukrywał. Smutkiem napawa to jak słabo doceniamy go my, Polacy. W Niemczech czy Rosji jest dużo bardziej popularny niż u nas. Może i większość Polaków jakoś go kojarzy, za to ze znajomością czegokolwiek co napisał jest krucho. Poloniści znają "Bajki Robotów" i to fragmentarycznie, bo to kiedyś było w programie języka polskiego, ktoś coś kojarzy z filmu Soderbergha "Solaris" na podstawie tej powieści i z grubsza tyle. Posucha. Kiedy jakiś czas temu jechałem autem z moim szefem który jest Niemcem i czytałem, zapytał co tam mam. Odpowiedziałem, że to "Fiasko", po raz któryś do tej powieści wracałem. A on na to "oooo Stanislaw Lem, mmmm supaa!". Mogłem z nim spokojnie pogadać o jego twórczości. I nie był to w Niemczech wyjątek. W Polsce króluje Sapkowski z jego fantasy, całkiem niezły, ale blady przy Lemie. A o tym megageniuszu literatury mało kto pamięta. Ech.... Ale jest światło w tunelu. Twórcy gier komputerowych biorą się za Lema. Na razie jakieś małe studio za "Niezwyciężonego" (nie mówią tego oficjalnie, ale grafiki dość wyraźnie nawiązują do starych okładek tej książki). Jeśli efekt będzie taki jak przy "Wiedźminie" Sapkowskiego to jest nadzieja, na jakieś ożywienie w tej materii. Pewnie nie będzie to gra z segmentu "triple A" jak "Wiedźmin" ale i tak może się przysłużyć i zainteresować Lemem kilku ludzi. Pozdrawiam fanów Staszka! ;)
Adrian Kwiatkowski : Widać po oczach Pana Stanisława ze ten wywiad go męczy, a Pan Braun mimo składania zdań w bardziej złożony sposób, wcale nie wychodzi na światłego człowieka.
Gwiazda Śmierci z Ulicy Czerskiej : Świetny przeprowadzony wywiad. Wymagające pytania, zero wazeliny. Tak powinno się przeprowadzać wywiady.

Do obruszonych: Pan Braun wykonywał swój zawód. Z wykształcenia jest polonistą, ale i dziennikarzem.
Ewa Dziewulska : JAKIE i JAK zadać pytanie mądremu człowiekowi?... Oto jest pytanie, nad którym trzeba pomyśleć nim przyjdzie co do czego...

LEM Tape Dispenser Review

A short review on the LEM Tape Dispenser.
Toreka Laufiso : Excuse pls do you sell a hot plate sealer
Shane Tingen : How long does the meat last in those bags? I've been trying to decide to buy one or not

LEM MaxVac Vacuum Sealer - Part 1

Our MaxVac Vacuum Sealers are commercial grade designed for outdoorsmen and chefs everywhere. These machines are perfect for sealing large quantities and built to withstand daily use for years.

MaxVac Vacuum Sealers and Bags:
https://www.lemproducts.com/category/vacuum-sealers-bags
Canine Therapy Inc : Why can't we find any videos or instructions anywhere about exactly how to fill the oil on our new LEM MaxVac Pro? Paid $600.00 for it this morning and now we can't use it because it's Thursday, July 2nd and we can not speak to a customer service rep until Monday, July 6th! How hard would it be to have a video on YT or your website with instructions? Geeze!
Ashleigh George : Awesome!!!

... 

#lem

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

전체 1,763건 1 페이지
게시물 검색
Copyright © www.buruinfo.org. All rights reserved.  Contact : help@oxmail.xyz